Montaż Telewizorów LCD PLAZMA LED

Oferujemy usługę profesjonalnego montażu telewizorów (LCD, PLAZMA, LED). W zależności od indywidualnych potrzeb klienta

  • Uchwyty bez regulacji

    Pozwalają na montaż telewizora tylko w jednej pozycji bez możliwości regulacji kąta nachylenia oraz obrotu. Ich niewątpliwą zaletą jest prosta płaska konstrukcja, która umożliwi ustawienie telewizora bardzo blisko ściany. W większości przypadków uchwyt taki jest niemalże niewidoczny patrząc z bocznej perspektywy.

  • Uchwyty z regulacją góra/dół

    Umożliwiają dostosowanie pochylenia telewiora w pionie (góra/dół). Dzięki tej możliwości możemy skorygować kąt ekranu i wyeliminować niepożądane odbicia światła w przypadku montażu telewizora na większych wysokościach.

  • Uchwyty z pełną regulacją (obrotowe)

    Często wykorzystywane uchwyty w trudno dostępnych miejscach. Ich dużym atutem jest bardzo duża funkcjonalność montażu. Możemy dostosować uchwyt w dwóch płaszczyznach pionowej oraz poziomej zgodnie z upodobaniami użytkownika.

Wybierając uchwyt bardzo ważne jest uwzględnienie parametrów telewizora. Korzystając z naszych usług nie musicie Państwo przejmować się tym zmartwieniem. Nasz instalator dobierze uchwyt, który będzie odpowiadał Państwa oczekiwaniom i tym samym spełniał wszystkie normy i wytyczne techniczne danego egzemplarza.